دهمین دوره تجلیل از فعالان و پیشکسوتان بخش تعاونی بزودی برگزار می شود

اصغر مسعودی عضو هیات مدیره خانه تعاونگران با اشاره به اینکه دهمین دوره تجلیل از فعالان و پیشکسوتان بخش تعاونی بزودی برگزار می شود گفت: در این مراسم با اعطای «نشان تعاون» از افرادی که در توسعه بخش تعاونی نقش موثر دارند تجلیل خواهد شد.


تاریخ : 1399/07/20 ادامه مطلب

ثبت نام و معرفی واجدین شرایط دریافت نشان های تعاون آغاز شد

به گزارش روابط عمومی خانه تعاونگران، با هدف تقدیر و تجلیل از افرادی که در توسعه بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران نقش موثر دارند، سالانه نشان های تعاون به افراد واجد شرایط اعطا می شود. نشان هاي‌ تعاون كه‌ به‌ افراد شايسته‌ دريافت‌ نشان‌ اعطا مي‌شود عبارتند از: «نشان عالی تعان» و «نشان تعان یار » در حوزه های تخصصي‌ و عمومي‌ شامل «دانش‌»، «پژوهش‌»، « لياقت‌ و مديريت » «سازندگي‌» ، «خدمت‌»، «كار و توليد»، «فرهنگ‌ و رسانه». نشان « عالی تعاون» به‌ افرادی نظیر وزرا ، معاونین وزرا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران کل ستادی و استانی وزارت خانه ها، روسای بانکها، صندوق ها و موسسات مالی و اعتباری و مدیران تشکل های تعاونی كه‌ با قبول‌ مسئوليتهاي‌ مهم‌ و تلاش‌ همه‌ جانبه‌ در تحقق اهداف متعالی بخش تعاونی نقش‌ اساسي‌ ايفا كرده‌اند اعطا‌ مي‌شود. کلية‌ اشخاص حقیقی و حقوقی ، تعاونی ها، اتحادیه ها، اتاق های تعاون ، وزارتخانه‌ها ، سازمان های دولتی و مردم نهاد، دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی ، خبرگزاری ها و ... مشخصات‌ كامل‌ فردي‌ و شغلي‌ افراد پیشنهادی خود را جهت ‌ دريافت یکی از‌ نشان های تعاون، به‌ خانه تعاونگران ارسال‌ ‌نمايند.


تاریخ : 1395/04/05 ادامه مطلب

خانه تعاونگران مشاهیر و چهره های ماندگار بخش تعاونی را معرفی می کند

خدمات فعالان و پیشکسوتان بخش تعاونی طی 80 سالی که از عمر تعاون در ایران می گذرد ، در عرصه کار و تولید و گسترش فرهنگ یاریگری و همچنین توسعه اقتصادی واجتماعی این مرز و بوم بی‌شمار و متعدد است و بدون شک تلاش آنان فصل بزرگی از تمدن ایران اسلامی را رقم می‌زند و ذهنیت می‌بخشد. خانه تعاونگران با اعتقاد راسخ به اینکه ایجاد بانک جامع اطلاعات فعالان، پیشگامان ، مشاهیر و بزرگان بخش تعاونی ایران ، گنجینه ای ارزشمند و قابل دسترس برای شناخت و ارتباط با این مجموعه عظیم از دانش، تجربه و تخصص تعاون را میسر می سازد، تصمیم به شناسایی و تنظیم زندگینامه تعاونگران در قالب کتاب " مشاهیر و چهره‌های ماندگار بخش تعاونی" و همچنین بارگذاری در وبسایت اینترنتی به آدرس www.taavonmandegar.ir نموده است.


تاریخ : 1395/03/17 ادامه مطلب

کانال تلگرام مشاهیر و چهره های ماندگار فعال شد

کانال تلگرام مشاهیر و چهره های ماندگار فعال شد. این کانال ضمن اطلاع رسانی، اقدام به معرفی مشاهیر و چهره های ماندگار خواهد کرد. هموطنان ارجمند با اشتراک و همرسانی کانال تلگرام مشاهیر در شبکه های اجتماعی و اطلاع رسانی، نقش خود را در تجلیل از فعالان و پیشکسوتان عرصه کار و سازندگی ایران ایفا نمایند.


تاریخ : 1395/03/16 ادامه مطلب